O knihovně

"Ideální" knihovna se stará o lidi. Je provázaná s životem v dané obci tak, že se pro něj stává nepostradatelnou. "Ideální" knihovna je taková knihovna, které si lidé ani pořádně nevšimnou, protože je pořád na svém místě a vždycky má to, co potřebují.

(Z knihy "Dewey - Kocour z knihovny, který okouzlil celý svět" od Vicki Myron)

Zřizovatelm knihovny je Obec Velké Karlovice.

Knihovně jsou poskytovány služby v rámci programu regionálních funkcí knihoven, které jsou financovány z rozpočtu Zlínského kraje.

Info k ochraně osobních údajů:
Organizace si je vědoma významu ochrany osobních údajů pro soukromí osob a přijala proto následující Pravidla ochrany osobních údajů:
Zavazuje se splňovat regulace v této oblasti - Nařízení EU 679/2016 dále jen Nařízení GDPR, Zákon o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. V aktuálním znění a reagovat na další legislativu v této oblasti.
Pro jejich náležité plnění má vytvořenu funkci - Pověřence ochrany osobních údajů.
Organizace získává osobní údaje těchto skupin subjektů údajů přímo od subjektu údajů, nezískává je z jiných zdrojů.

TOPlist
© Místní knihovna Velké Karlovice, Velké Karlovice 15, 756 06 Velké Karlovice, tel. +420 571 444 038
Vytvořte si webové stránky zdarma!